משלוחים חינם בארץ ובעולם

  משלוח חינם !
                            

תקנון ומידניות האתר

א. הוראות כלליות

1.    אתר האינטרנט  tboutiqe.co.il    ( להלן- "האתר " ו / או ״הבוטיק״) הינו בוטיק אינטרנטי לרכישת בגדי מותגי יוקרה צנועים.

2.    כל צפייה, גלישה, הזמנה ואו רכישה באתר מהווה אישור והסכמה מטעם הגולש/המשתמש באתר כי עיין, הבין והסכים לתקנון באתר וקיבל אותם במלואם. וכי לא תהיה לו כל תענה, ו/או מענה, ו/או דרישה ו/או תביעה נגד הבוטיק או עובדיה, בכל הקשור לתקנון ותנאים אלו.

3.    חל איסור העתקה, שכפול או הפצה של התכנים, תמונות , נתונים, עיצובים, טקסטים וכיו"ב.

4.    לבוטיק יש זכות לבצע הגבלה ו/או ביטול זכאות של המשתמש לרכישות באתר מכל סיבה שהיא וע"פ שיקולו של הבוטיק. לו זו אף זו, גם במקרה שהמשתמש   מילא או מסר פרטים שאינם נכונים, או באם בוצעה רכישה באמצעות כרטיס אשראי שפג תוקפו ו/או הוגבל ו/או חסום לשימוש ו/או אינו מוחזק כדין בידי הרוכש . הרוכש מתחייב להשתמש בכל מידע כל שהוא בהתאם לדרישת הדין ובהתאם לאמרו בתקנון זה .

 

ב. הזמנת מוצרים

 

1.       ע"מ לבצע רכישת מוצרים באתר הבוטיק, יש לבחור את המוצר או המוצרים שברצונכם להזמין, מבין אלה המופיעים באתר ולהוסיף לעגלת הקניות. לאחר ביצוע פעולה זו,   יש לפנות לביצוע התשלום באתר, בו נדרש למלא פרטים כדלקמן: כתבות מייל עדכני, כתובת הרוכש, כתובת למשלוח ההזמנה, מס` טלפון ופרטי אשראי של הרוכש.   כל הפרטים הנמסרים לאתר בעת תהליך הרכישה מאובטחים במיוחד.  

2.       מסירת המידע באתר מאובטח בטכנולוגיות מיוחדות (ssl). בהן המידע בדבר פרטי חיוב האשראי של מבצע הרכישה אינו ניתן לגילוי ונמחק מידית בעת סיום הרכישה. בנוסף, הבוטיק מתחייב לנקוט   באמצעים זהירים ביותר ע"מ לשמור על פרטיות וסודיות הלקוח.

3.       כמו כן, ניתנת אפשרות לבצע רכישה גם בטלפון המוצג באתר או לחילופין להשאיר באתר פרטים והציג מטעם הבוטיק יחזור אליכם.

4.       לאחר שהרוכש סיים לבצע את ההזמנה, (באם מערכת האתר תקינה)   יישלח למייל הרוכש אישור בגין ביצוע הזמנתו וקליטתה במערכת, במקרה ולא נשלחה הודעה, יש ליצור קשר עם הבוטיק ע"מ לוודא את ההזמנה.

5.       ההזמנה תחשב רק לאחר שחברת האשראי אישרה את העסקה.

6.      באתר הבוטיק, יוצגו ויוצעו למכירה מגוון רחב של מוצרים ולצד כל מוצר יופיע פירוט, אורך רוחב, מידות וכו' .. הבוטיק אינו אחראי במקרה של טעות סופר בפירוט. תמונות של המוצרים אשר יופיעו באתר   הינן להמחשה בלבד וייתכן ויהיו שינויים בין תמונות המוצרים המופיעות באתר לבין המוצרים בפועל (הכולל, שינוי צבע, גוון, מידה וכו'). עוד יובהר כי לבוטיק ניתנת הזכות לשנות ולעדכן בהתאם לרצונה החופשי .  

7.      במקרים בהם מתגלה מחסור במוצר מסוים או בכמה מוצרים שהוזמן או הוזמנו ע"י הרוכש, גם אם בעת שביצע את הזמנתו המוצר או המוצרים הופיעו באתר ואף אם הזמנתו אושרה. לא יהיה מחויב הבוטיק לספק לרוכש את שביצע. הבוטיק יתקשר או ישלח לרוכש בהתאם לפרטים שמסר בעת שביצע את הזמנתו,   על מחסור בהזמנתו ויציעו לו לבחור מוצר או מוצרים הדומים לאלה שרכש   אחר מבין המוצרים המוצעים למכירה או לקבל את כספו בחזרה ולקבל זיכוי באשראי ממנו ביצע את הרכישה.

8.       בכל אחד מהמקרים המוזכרים לעיל, לא יהיה לרוכש כל טענה ו/או מענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד הבוטיק.

9.       התשלום יתבצע באמצעו כרטיס אשראי בתוקף או במזומן בתיאום מראש.

10.    התשלום תמורת הרכישה באתר, יוכל להתבצע בתשלום אחד או במספר תשלומים שיקבע הבוטיק, עם ריבית או ללא ריבית, לבוטיק ניתנה הזכות ע"פ שיקולו להחליט בכל עת את מספר התשלומים וכן אם יחפוץ בשינוי מספר התשלומים ו/או הריבית. לרוכש באתר לא יהיו טענות ו/או מענות ו/או דרישות ו/או תביעות כנגד הבוטיק על התנהלות זאת.

.
ג. אספקת המוצרים ומשלוח
1.         עם סיוע ביצוע ההזמנה, יבחר הרוכש את הדרך בא הא מעוניין שתשלח אליו ההזמנה.
2.         המשלוחים יהיו באמצעות דואר שליחים ו/או שליח מטעם החברה.
3.         זמני האספקה לרוכש הינם: בין 2 ימי עסקים ל-14 ימי עסקים לאחר שההזמנה אושרה ע"י הבוטיק.
4.         במקרים בהם הרוכש מבקש לבצע את ההזמנה לישובים מרוחקים או לחילופין שדואר ישראל אינו מגיע לשם, יש ליצור קשר עם הבוטיק ע"מ לוודא זאת. ולמבצע הרכישה לא תהיה כל טענה ו/או מענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד המוזכר בסעיף.
5.         דמי משלוח – המוצר בד"כ יידרש לתשלום בגין ביצוע משלוח. ודמי המשלוח יהיו בתעריף כדלקמן: סך של 30 ₪, לשליח עד הבית (2 ימי עסקים) וסך של 20 ₪ בדואר רשום (עד 14 ימי עסקים) או לחילופין 100 ₪ למשלוח בחו"ל.
6.         לבוטיק ניתנת הזכות להחליט ככל שיחפוץ, על מתן פטור מדמי משלוח. ולרוכש באתר לא תהיה כל טענה ו/או מענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד סעיף זה.
7.         ניתן לבצע איסוף עצמי ע"י תיאום מראש עם נציג הבוטיק.
8.         הבוטיק יפעל וישתדל לשלוח את המוצרים מיד לרוכש. במקרה של עיכוב שלא תלוי בבוטיק לא יהיו טענות ו/או מענות ו/או דרישות ו/או תביעות   לרוכש כלפי הבוטיק.
9.         במקרה של עיכוב משמעותי, יש להתקשר מידית לבוטיק ולעדכן אותו שהמוצר טרם הגיע.
 
ד. ביטול והחזרת מוצרים
1.      הבוטיק יאפשר לרוכש לבטל את ההזמנה שביצע ולהחזיר או להחליף את המוצר שרכש באתר. וכל זאת בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו לפיו, וכפי שיעודכנו מעת לעת. לבוטיק יש זכות   לשנות ו/או לעדכן את מדיניות החלפות או החזרות המוצרים מרגע לרגע וזאת מבלי שהבוטיק יהיה חייב לעדכן את הלקוח, אלא, לעדכן זאת באתר הבוטיק.
2.       המועד האחרון לביטול הרכישה וקבלת זיכוי הינו עד 14 ימים מיום קבלת המוצר וכפי המחויב בחוק.
3.       ההחלפה   תתאפשר במקרים בהם הלקוח מעוניין באותו המוצר, אך ברצונו להחליף או לשנות את גוון המוצר או המידה.  
4.       החלפת המוצר בהתאם לסעיפים המוזכרים לעיל, תתבצע :
באמצעות דואר רשום ע"י מילוי טופס החזרה, המצורף למשלוח שקיבל הרוכש.   ושליחת המוצר שברצונו להחזיר בצירוף סיבת ההחזרה, וכן יצרף את העתק מהחשבונית שקיבל בעת הרכישה, המעידה על פרטי המשלוח , מיותר לציין שהמוצר המוחזר יוחזר רק באם   לא נפגם בכל צורה שהיא, או לא נעשה בו כל שימוש והוא באריזתו המקורית שהתווית נמצאת בו בשלמותה.
5.       לאחר העמידה בסעיפים לעיל, יוכל לבצע הרוכש החזרה.   עלויות ביצוע משלוח להחזרה או להחלפת המוצרים, יהיו על חשבון הרוכש.
6.       באם ביטל הרוכש את ההזמנה לפני שהגיע ליעדה, הבוטיק יבצע ביטול עסקה ויחזיר לו את כספו באשראי.  
7.       באם הוא מעוניין להחזיר את הזמנתו תוך 48 שעות מרגע הרכישה, ובאם עמד בתנאים שלעיל, יבטל הבוטיק את החיוב ויחזיר לו את כספו בחזרה.
8.       באם רכש הרוכש מוצר שאינו ע"פ מידתו או שהתבלבל, יינתן לו זיכוי כספי מלא, בניכוי עלויות המשלוח. אם יהיה לבוטיק עלויות נוספות   כמו עמלות בגין ביטול   וכו', ינוכו עלויות אלו מהסכום שיוחזר לרוכש. הזיכוי הכספי יבוצע לכרטיס האשראי ממנו בוצעה הרכישה באתר ו/או טלפוני . וכל זאת באם יחזיר את המוצר תוך 48 מיום אשר ביצע את העסקה.
9.       הגנת הפרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר
עצם מילוי טופס ההרשמה לאתר כחבר מועדון לקוחות מהווה הסכמה של הנרשם לכך שפרטיו, שיימסרו במסגרת מילוי טופס ההרשמה לאתר, ומידע נוסף שיצטבר אודותיו כתוצאה מפעילותו באתר, יישמר במאגר המידע של החברה , והיא תעשה בו שימוש בכפוף להוראות כל דין ולאמור בתקנון זה .

 
ה. הגבלת אחריות
1.         הבוטיק יהיה רשאי לעשות שימוש בפרטי הרוכשים באתר,   למטרות כדלהלן:
* שיווק, פרסום, קידום המכירות, ובכל פניה כלשהי (הכוללת, גם, באמצעות שליחת מייל,   הודעת sms לטלפון הנייד וכיוצ"ב); * שימוש כללי; (לצרכים פנימיים של הבוטיק (וכל דבר ועניין המותר ע"פ החוק ודורש את הסכמת הלקוח.
2.         הבוטיק לא יישא באחריות כל שהיא, לתקינות האתר, או להפעלתו וכן לא יישא באחריות באם יהיה שיבוש במערכת ו/או בתשתיות האינטרנט ו/או בכל תוכנות האתר ו/או במחשבים.
3.         במקרה בו ארעה טעות כלשהיא ע"י הבוטיק הקשור לאתר הבוטיק או לפרסום אתר הבוטיק, אשר אירע כטעות סופר או בתמימות ו/או ברשלנות, לו יהיה לו כלפי הבוטיק   ו/או עובדי הבוטיק כל טענה ו/או מענה ו/או דרישה ו/או תביעה.
4.       הבוטיק ועובדיה לא יהיו אחראים על נזקים ישירים או עקיפים שיגרמו לרוכש או למשתמש ו/או לכל צד ג', בגין השימוש במידע האתר ו/או התוכן שבו ו/או בגין ביטול או הפסקת השירותים, אף לרבות בגין שיבושים או ליקויים בהעברת מידע כלשהוא בין אם נגרמו במתכוון ובין אם נגרמו שאינם     במתכוון ו/או ע"י תקלה כלשהיא.
 
ו. שונות
1.         כל עיכוב באספקת המוצר ו/או אי ביצוע אספקת המוצר, בשל כשלים טכניים שאינם בשליטת הבוטיק (כדוגמת תקלות במחשב, או באתר, שביתה אצל אחד הספקים או נותן השירות, מזג אוויר חריג וכיוצ"ב), לא יחויב הבוטיק או מי מטעמו או צד ג' יוותרו על כל טענה ו/או תביעה בסעיף זה.  
2.         הבוטיק יוכל ככל שיחפוץ, לשנות את סעיפי התקנון מפעם לפעם וע"פ שיקול דעתו.
3.         הבוטיק יכול בכל רגע שיחפוץ להפסיק באופן זמני ו/או קבוע את פעילות האתר בהתאם להחלטת הבוטיק ושיקול דעתו.
4.         בכל מקרה כלשהוא, לא יהיה לרוכש ו/או לגולש דרישה ו/או טענה ו/או מענה ו/או תביעה כנגד הבוטיק ועובדיו בכל הקשור לבוטיק בדרך ישירה או עקיפה.
5.         באם יידרש הבוטיק, הוא יעביר לרשויות המס ו/או לכל רשות מוסמכת את פרטי הרוכשים או הגולשים באתר.
6.         כל הזמנה ורכישה דרך אתר הבוטיק לא תהווה חוזה לטובת צד ג' אחר.
7.         משתמש המעוניין להסיר את עצמו ממאגר המידע של הבוטיק, יודיע בכתב למייל הבוטיק, והבוטיק יסיר אותו מהרשימה.
8.         תקנון זה פרשנותו וכל המשתמע ע"כ, יחולו חוקי ודיני מדנית ישראל, וכל סכסוך או חילקי דעה בקשר לתקנון זה, יוכרעו בבית המשפט המוסמך בעיר תל אביב- יפו בלבד.
9.         התקנון פונה לשני המינים כאחד (זכר ונקבה).
10.      הרוכש בבוטיק פיזית, יחולו עליו כלל התנאים המופיעים בתקנון זה.
 
 
 

 

בניית אתרים - טואול